JONAS FRÖDING. Skulptur, bronze, signeret.

321831. JONAS FRÖDING. Skulptur, bronze, signeret.

Kvindefigur monteret på sten, højde 25 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.727