RINGE, 2 stk og EN ØRERING, 21k guld, vægt ca 8 gr.

321492. RINGE, 2 stk og EN ØRERING, 21k guld, vægt ca 8 gr.

En ring med en blå sten, str. ca.15. En ring med justerbar skinne. En ørering (plop mangler).

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 739