DISPLAYSKAB, 1930'erne/40'erne.

321474. DISPLAYSKAB, 1930'erne/40'erne.

Længde 153 cm Bredde 36 cm Højde 108 cm.

Alder og Brugsslitage.
Der er ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Der er ridser.

Antal besøg: 1.031