GLASUR, 10 dele, Gullaskruf og Orrefors, 1900-tallet.

321424. GLASUR, 10 dele, Gullaskruf og Orrefors, 1900-tallet.

4 Skåle, hvoraf den ene er signeret Gullaskruf 6 Karafler/Vaser, hver signeret Orrefors, en signeret Gullaskruf.
Højder mellem: 9,5 - 33 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højder mellem: 9,5 - 33 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 643