RAYLEIGH HIGH STREET AKVAREL.

RAYLEIGH HIGH STREET AKVAREL.
3213992. RAYLEIGH HIGH STREET AKVAREL.

Akvarel, indrammet af Rayleigh High 1904 street af W H Froud dateret 89, karmstørrelse 43,5 x 33 cm.

Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 288