EN LÆDERSTOL DANMARK.

EN LÆDERSTOL DANMARK.
321366. EN LÆDERSTOL DANMARK.

Stel af teaktræ med grønt læderbetræk, aftageligt betræk, bredde: 76,5 cm, højde: 96 cm, dybde: 65 cm.

God stand. Lidt brugsspor på stellet.
To huller i rammen bag polstringen.
Ikke synlig, når puden er på.
Ryggen ikke skruet, skruer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
321366. EN LÆDERSTOL DANMARK.

Ikke synlig, når puden er på.

Antal besøg: 1.147