VÆGLAMPER, et par, bronzeret træ, 1900-tallet.

321290. VÆGLAMPER, et par, bronzeret træ, 1900-tallet.

Højde 43 cm. Signeret TB OG DATERET 1941.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 568