SKÆNK med VITRIN, ACO Furniture, Danmark, anden halvdel af det 20. århundrede.

321252. SKÆNK med VITRIN, ACO Furniture, Danmark, anden halvdel af det 20. århundrede.

Mærket på bagsiden.
Skænk med tre hylder, tre skuffer og fire skydelåger. Længde 200, bredde 46,5, højde 85 cm.
Vitrine med to glasskydelåger og to hylder. Længde 180, bredde 30, højde 72,5 cm.

Brugsslitage, ujævnheder, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket på bagsiden.

Antal besøg: 2.120