FLYGFORS, FLYGFORS, signeret, dateret, Kedelv 1955.

32124. FLYGFORS, FLYGFORS, signeret, dateret, Kedelv 1955.

Højde 23 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 23 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.365