Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Växjö Auktionskammare
Øvrigt
Musikinstrumenter
6 mundharmonikaer, Traviata, Hero, Echo, Piccolo, Bandmaster, midten af det 20. århundrede.
3212044. 6 mundharmonikaer, Traviata, Hero, Echo, Piccolo, Bandmaster, midten af det 20. århundrede.
Længder 8-18 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Længder 8-18 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Växjö Auktionskammare
Antal besøg:
178