LARS BÖRJESSON. Komposition, olie på lærred, signeret på verso.

321178. LARS BÖRJESSON. Komposition, olie på lærred, signeret på verso.

76 x 64 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

76 x 64 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.820