ELISABETH JANSSON. farvelitografi, Signeret EA.

321154. ELISABETH JANSSON. farvelitografi, Signeret EA.

Billedareal 28 x 22 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 28 x 22 cm.

Antal besøg: 1.275