SOFA, Edsby Verken, midten af 1900-tallet.

3210761. SOFA, Edsby Verken, midten af 1900-tallet.

Birk, fåreskind efterligning. Mærket Edsby Verken.
Højde 80 cm
Længde 162 cm
Sædehøjde 44 cm.

slitage, aldersslitage, slid, noget skårligt/ustabilt. Senere slibet ned.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 80 cm
Længde 162 cm
Sædehøjde 44 cm.

Antal besøg: 1.009