SKÖLD och SPJUT, Nordamerika tidig 1900-tal.

321048. SKÖLD och SPJUT, Nordamerika tidig 1900-tal.

spjut, längd 177 cm
sköld, diameter 45 cm.

bruksslitage, spjutskaft nytillverkat.

Få foretaget en gratis vurdering!

spjut, längd 177 cm
sköld, diameter 45 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.536