Kommode, rokokostil, såkaldt Hauptbyrå, 20. århundrede.

321014. Kommode, rokokostil, såkaldt Hauptbyrå, 20. århundrede.

Indlæg. Stenplade. Beslag i messing.
Ca. 79, bredde 43, højde 74 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 874