OLLE IDEWALL. Abstrakt. Olie på Panel, signeret og dateret 1966.

321007. OLLE IDEWALL. Abstrakt. Olie på Panel, signeret og dateret 1966.

179x121 cm.

Slitage, mindre skader. Et hul i dateringen.

Få foretaget en gratis vurdering!

179x121 cm.

Antal besøg: 852