JEAN COCTEAU. „Ødipus Rex“.

JEAN COCTEAU. „Ødipus Rex“.
3209862. JEAN COCTEAU. „Ødipus Rex“.

Litografi
Signeret, titel og dateret 1952 på plade.
32,7x24,6 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
32,7x24,6 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 377