OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, lertøj, tyr, signeret bg -80.

320907. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, lertøj, tyr, signeret bg -80.

Muligvis Bodil Gellermark. Længde 20, bredde 18, højde 19 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.406