FLAPBORD, enkle låger.

FLAPBORD, enkle låger.
3209039. FLAPBORD, enkle låger.

Højde ca. 75 cm
Bredde ca. 29 cm
Dybde ca. 119 cm
Klap ca. 69 cm x 2stk.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 75 cm
Bredde ca. 29 cm
Dybde ca. 119 cm
Klap ca. 69 cm x 2stk.

Antal besøg: 567