BLÅBÆR KVARTS GULD ØRERINGE, 375 GULD.

3208795. BLÅBÆR KVARTS GULD ØRERINGE, 375 GULD.

stemplet 375 gult guld (9 karat), ca. 1,15 gram, hvert par øreringe er rundskåret med en blåbærkvarts (Brasilien) på 6 mm diameter (i alt 1,26 ct.) med en spidsversion, komplet 2 stk, med ægthedscertifikat.

Meget velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Meget velbevaret.

Antal besøg: 315