OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. „GENSEKVENS VIII“.

3208196. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. „GENSEKVENS VIII“.

Monotype, signeret og dateret -93, nummereret 1/1, 36x34 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 147