R RAMSAY RUSSELL. Figurscene, olie på lærred, signeret.

320718. R RAMSAY RUSSELL. Figurscene, olie på lærred, signeret.

49x33,5 cm.

Mindre farvetab. Mindre ridse.

Få foretaget en gratis vurdering!

49x33,5 cm.

Antal besøg: 905