MONTSERRAT BARTA PRATS. Ballerinaer.

3206598. MONTSERRAT BARTA PRATS. Ballerinaer.

Sanguina og pastel på papir
Signeret
48,9x31 cm.

Oxidation. Forgyldt træramme. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Sanguina og pastel på papir
Signeret
48,9x31 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 366