URNE. Kina, 1800-tallet.

URNE. Kina, 1800-tallet.
3206220. URNE. Kina, 1800-tallet.

Blomsterindretning i underglasurblå. Højde ca 37 cm.

Brugsslitage. Revner og Kantstødt. Bøjler mangler.

Tema

East Indian

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

East Indian

Antal besøg: 683