VAS, glas, Vicke Lindstrand, signeret LH 1168 W.

320602. VAS, glas, Vicke Lindstrand, signeret LH 1168 W.

Højde ca. 39 cm.

Brugsslitage. Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 39 cm.

Brugsslitage. Kantstødt.

Antal besøg: 1.191