Sæt DIVERSE, anden halvdel af det 20. århundrede.

320550. Sæt DIVERSE, anden halvdel af det 20. århundrede.

1 mørtel, Skultuna, nr. 84-4, i original emballage.
1 tekande, Bodum, i original emballage.
1 korkåbnersæt, Aarikka, i original emballage.
7 tinkrus, mærket Hantverkarnas Tenn, Jokkmokk og indgraveret LC Umeå, i gaveæsker.
1 metalvase, mærket Igelfors.
1 tønde, Gustavsberg, 1974, mærket LC 25 år, i original emballage.
1 bakke, GAB, nysølv, graveret, Nils-Johan, i original emballage.
Salatbestik i original emballage, mærket Thailand, Nikkel Bronze.
2 vinsmagningsglas, Orrefors, i original emballage.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 metalvase, mærket Igelfors.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.282