ANTONI VILA ARRUFAT. Vase.

ANTONI VILA ARRUFAT. Vase.
3205376. ANTONI VILA ARRUFAT. Vase.

Olie på lærred Signeret 46x38 cm.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 434