Keramisk fad, Tilgmans, diameter 43 cm. Bordskåner, keramik/træ, signeret WP(?). Rund vægplade, keramik, signeret Nittsjö. Fad, keramik, Bo Borgström. Tekande, keramik, label signeret Monica Linderoth.
Brugsslitage, ikke anmeldt.