320506. SERVIS, ca 44 dele, Karin Björquist, "Hverdag", Gustavsberg, anden halvdel af det 20. århundrede.
17 plader.
11 dybe skåle.
10 middagstallerkener.
2 mindre gulerødder.
2 større serveringsskåle.
1 serveringsskål med afrundet kant.
1 kande med hank.
Brugsslitage, ikke anmeldt.