VILHELM BERGSTRÖM. Træfigur, signeret VB, midten af det 20. århundrede.

320489. VILHELM BERGSTRÖM. Træfigur, signeret VB, midten af det 20. århundrede.

Repræsentere værnepligtige, der hilser.
Højde 30 cm.

Brugsslitage, tørre revner, små skader på skovlen på rygsækken.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 30 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 7.378