TÆPPE, orientalsk, håndknyttet, 184 x 123 cm.

320449. TÆPPE, orientalsk, håndknyttet, 184 x 123 cm.

Med geometrisk mønster, farver spænder fra rød, sort, grå, blå og beige.

Brugsslitage, flossede kanter, en fransk kant afskåret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 732