OLLE LANGERT. Komposition med båd, olie på lærred, signeret.

320378. OLLE LANGERT. Komposition med båd, olie på lærred, signeret.

83 x 104 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

83 x 104 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.928