Kommode, henført til Carl Malmsten, 1920'erne-30'erne.

320225. Kommode, henført til Carl Malmsten, 1920'erne-30'erne.

Fineret med brunbejdset birk, sorte detaljer. Beslag i metal. Længde 75, bredde 44, højde 73 cm.

Bagkant med mindre stødmærker. Brugsslitage. Pletter.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.721