LOFTSLAMPE, „Fado“, glas & metal, IKEA.

3201576. LOFTSLAMPE, „Fado“, glas & metal, IKEA.

Højde inkl kop ca. 46 cm
Diameter af kop ca. 25 cm.

Brugsslitage, overfladesnavs, ridser/mærker. Ikke funktionstestet. Sukkerbid. Manglende stik.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde inkl kop ca. 46 cm
Diameter af kop ca. 25 cm.

Antal besøg: 1.392