LOFTARMATUR, krom og glas, Halo Teck, moderne.

320130. LOFTARMATUR, krom og glas, Halo Teck, moderne.

Loftsarmatur med fem lyspunkter, diameter 60 cm, lampehus med en højde på 41 cm, total højdejusterbar.

Mindre slitage, ikke testet, kontakt afskåret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.221