HALSKÆDE, skåret rav.

HALSKÆDE, skåret rav.
3201065. HALSKÆDE, skåret rav.

Collier med honningrav. Længde ca 70 cm. Perlestørrelse: diameter ca. 2 cm., længde ca. 3 cm. Vægt 228 g.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 610