JACOB HULL. Ring med sten, Danmark.

3200887. JACOB HULL. Ring med sten, Danmark.

Stemplet „J.Hull“. Justerbar størrelse.
Vægt 17 g. Længde 3 cm, bredde 2,2 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 630