STOLE, 1 par gustaviansk stil, 1900-tallet.

320027. STOLE, 1 par gustaviansk stil, 1900-tallet.

Stole 1 par, gustaviansk stil, slutningen af det 20. århundrede.

Brugsslitage, stødmærke, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.086