HALSKÆDE ORNAMENT, Nepal 19. århundrede.

3199369. HALSKÆDE ORNAMENT, Nepal 19. århundrede.

røde glas- og messinghætter og klokker
samlet længde ca. 54 cm.

aldersrelateret slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

samlet længde ca. 54 cm.

aldersrelateret slitage.

Antal besøg: 332