DUKKE, træ, bevægelige led, første halvdel af det 20. århundrede.

319705. DUKKE, træ, bevægelige led, første halvdel af det 20. århundrede.

Dukke i malet træ, med bevægelige led Højde 31 cm.

Misfarvning, ridser, manglende hovedbeklædning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.397