BORDBORD med SKUFFE, almue, 1700-/1800-tallet.

319563. BORDBORD med SKUFFE, almue, 1700-/1800-tallet.

Dobbelt porte.
Ca. længde 182, bredde 126, højde 80 cm.

Slitage, ridser, stødmærker, pletter, farvetab. En låge med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dobbelt porte.

Antal besøg: 1.555