SKÆNK, Swedish Grace, 1920'erne.

3195158. SKÆNK, Swedish Grace, 1920'erne.

Højde ca. 87-100 inklusive toppen af skiven, længde ca. 150x55 cm
OM: Vind i Stockholms Hantverksförenings lotteri 1921, sandsynligvis møbel nævnt i Stockholms Stads Handverksföreninglotteri 5 okt 1921.

Brugsslitage, mærker, afvisning, højre kabinet mangler nøglebøsning, lås virker ikke.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 756