KØKKENSKAB, almue, Jämtland, dateret 1847.

319492. KØKKENSKAB, almue, Jämtland, dateret 1847.

Ca. længde 110, bredde 30, højde 179 cm.

Slitage, blå mærker, ridser, pletter. Underdel med revner.
Senere låse og beslag.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Senere låse og beslag.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 3.017