JOHAN BÄCKSTRÖM. TILSKREVET. Sekretær, dateret 1832.

319484. JOHAN BÄCKSTRÖM. TILSKREVET. Sekretær, dateret 1832.

Ca længde 111, bredde 48, højde 100 cm.

Slid, beskadigelse.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, beskadigelse.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.529