3194244. Et alkohollager fra det 19. århundrede.
Schatull designet som en reol af bands fra det 18. århundrede. Med plads til en karaffel og tre glas, alle med forgyldt indretning.
Dimensioner: 16,5 cm x 11 cm, højde 10 cm.