Et alkohollager fra det 19. århundrede.

3194244. Et alkohollager fra det 19. århundrede.

Schatull designet som en reol af bands fra det 18. århundrede. Med plads til en karaffel og tre glas, alle med forgyldt indretning.
Dimensioner: 16,5 cm x 11 cm, højde 10 cm.

Udvendigt med slid, karaffel med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 779