BORDLAMPE, Bjs Skellefteå, anden halvdel af 1900-tallet.

319396. BORDLAMPE, Bjs Skellefteå, anden halvdel af 1900-tallet.

Højde ca 38 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 38 cm.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 2.873