MINI CYKEL, Crescent, 20", 1900-tallet.

319212. MINI CYKEL, Crescent, 20", 1900-tallet.

Sammenklappelig, størrelse 20".

Brugsslitage og luft i dækkene. Cyklen er låst og der er ingen nøgle.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 21.794