COMPUTERBORD, metal og laminat, nyere fremstilling.

3191427. COMPUTERBORD, metal og laminat, nyere fremstilling.

Arbejdsbord med stel i grålakeret metal, og hylder i træmønstret mørkebrunt laminat.
Dimensioner: bredde 96, dybde 62, højde 149 cm
Hylder 33,5 cm dybe, bordplade 62 cm dyb.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 298