MICHEL DELACROIX. Paris, litografi, signeret, EA.

3190624. MICHEL DELACROIX. Paris, litografi, signeret, EA.

Bladmål 55,5 x 75,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladmål 55,5 x 75,5 cm.

Antal besøg: 974