SEVERIN HANSEN. SPISEBORD, Haslev, Danmark.

3190319. SEVERIN HANSEN. SPISEBORD, Haslev, Danmark.

Palisander. Rund skive, 2 indsætningsskiver på 50 cm. Foldbart støtteben i sort lakeret metal. Diam 116, højde 71,5 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvis fine ridser. Strimlen mangler på en lille del af sersjanten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.371